Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Obchodní podmínky
Co bude následovat objednávce?

1.1 Potvrzení objednávky

Po přijetí objednávky získáte od Hodiny-budiky.com e-mail potvrzující její doručení.  Následně Vás budeme kontaktovat s informovacemi o dostupnosti zboží a termínu expedice. Po odeslání Vám zašleme e-mail s informací o zaslání zboží. 

1.2. Doručení zboží

Pro doručení zboží využíváme služeb České pošty a odesíláme jej jako balík EMS nebo standartní balík, který by měla Česká pošta doručit následující den po odeslání respektive do tří dnů. Poštovné je při objednávce nad 3000Kč zdarma. U zboží, jehož celková cena v objednáce nepřesahuje 3000Kč je účtováno poštovné(včetně balného) 97-150Kč. Zboží je vždy pečlivě zabaleno a zafixováno v přepravních obalech, kde je také přiložena faktura.

1.3. Potvrzení záruky

Na veškeré zboží je poskytována záruka 24 měsíců, pokud to charakter a povaha zboží umožňuje. Pro případné uplatnění záruky uschovejte prodejní doklad (fakturu), který je přiložen k výrobku. 

Mohu zboží vyměnit nebo vrátit?

Ano.Zboží zakoupené na Hodiny-budiky.com můžete do 30 dní od převzetí vyměnit nebo vrátit.

Zboží, které budete zasílat zpět na naši adresu, musí být kompletní a ve stavu, v jakém jste jej převzali. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí nést žádné známky jeho používání. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k poškození či znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme vám zboží pojistit. Peníze vám budou vráceny na účet ihned po doručení zboží na naši adresu a jeho kontrole. V případě nesplnění těchto podmínek nebude vrácena celá částka!

Reklamační řád


Reklamace zboží, zakoupeného v internetovém obchodě meteostanice.com se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku (především Občanský zákoník Oddíl čtvrtý – Zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě) a zákonem na ochranu spotřebitele (Zákon 634/1992 Sb. ze dne 16. prosince 1992 o ochraně spotřebitele):

- Okamžikem převzetí se stává kupující vlastníkem zboží, zároveň začíná záruční lhůta na toto zboží v délce 24 měsíců. Jako záruční list přitom slouží prodejní doklad, přiložený ke zboží. Záruka se vztahuje na všechny zjevné i skryté vady zboží, vady, které jsou neslučitelné s funkčností zboží a jeho užitnými vlastnostmi. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním nebo spotřebováním.

- Pokud kupující po převzetí zboží zjistí, že zboží vykazuje vady, má právo zboží reklamovat u prodejce. U vad, které jsou odstranitelné, má kupující právo, aby byly bezplatně, včas a řádně odstraněny, a to bez zbytečného odkladu. U vad neodstranitelných má kupující právo na výměnu věci anebo má právo od smlouvy odstoupit. Stejná práva pak má i kupující v případě vad sice odstranitelných, ale znemožňujících kupujícímu pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad zboží řádně užívat.

V případě reklamace zboží podá kupující tuto reklamaci následujícím způsobem:

- podá reklamaci zasláním e-mailu na adresu: hodiny.budiky@gmail.com 
- podá reklamaci zasláním dopisu na adresu:Ondřej Čermák-Hodiny-budiky.com, Benkova 1700/5, Praha 4, PSČ 149 00

Při podání reklamace uveďte prosím číslo Vaší objednávky (je na prodejním dokladu) a popis zjištěných vad zboží a jejich projevy.

- Po podání reklamace rozhodne prodávající o dalším postupu a do 3 pracovních dnů seznámí s rozhodnutím kupujícího, případně navrhne další postup reklamace - v případě přijetí reklamace bude kupující vyzván, aby zboží společně s kopií daňového dokladu zaslal na adresu prodejce jako doporučený balík České pošty (nikoliv jako dobírku, ta nebude přijata).

Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu.

Veškeré informace o průběhu informace je možné získat na Zákaznické lince Hodiny-budiky.com

Novinky z našeho blogu

Číselný budík JVD SRP2409.1
21.05.2018 Budíky
Číselný budík JVD SRP2409.1
Budík s maskáčovým designem číst celé
Nástěnné hodiny JVD À LA CAMPAGNE NB1
09.04.2018 Hodiny
Nástěnné hodiny JVD À LA CAMPAGNE NB1
Nástěnné hodiny JVD z designové řady À LA CAMPAGNE NB1 s průměrem 34cm číst celé
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.